Hlavička
Adresa: Obecní úřad Hnojice, Hnojice 117, 785 01 Šternberk tel: 585 380 328 e-mail: ou.hnojice@seznam.cz úřední hodiny: Po, St 7:30-12:00, 12:30-16:30

Aktuality

Vinobraní Střeň

Kurzy angličtiny

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu 2017

Hodové oslavy 2017

Přerušení dodávky vody

přerušení doédávky vody

Výpadek jedné fáze

Z důvodu ranní bouřky dne 10.8. došlo v naší obci pravděpodobně k výpadku jedné fáze. Z tohoto důvodu nejdou třífázové stroje a přístroje. Tato porucha již byla nahlášena. Společnost ČEZ Distribuce se omlouvá všem odběratelům elektřiny v naší obci, že z důvodu mnoha výpadků způsobených nepříznivými povětrnostními vlivy musí nejprve opravit množství poruch na vysokém napětí. Poruchy na nízkém napětí bude opravovat postupně v co nejkratší možné lhůtě.

Společnost ČEZ Distribuce děkuje všem občanům za pochopení a za trpělivost.

Pozvánka na veřejné zasedání ZO Hnojice

Starosta obce zve občany na veřejné zasedání ZO, které se koná dne 14.8.2017 v 19 hodin v kanceláři Obecního úřadu Hnojice. Program naleznete pod záložkou Úřední deska.

Lukostřelecký turnaj v Pňovicích

Historický spolek Kirri si vás dovoluje pozvat na Dobový lukostřelecký turnaj 2017 , který se bude konat v sobotu 29.7.2017 v obci Pňovice na obecním fotbalovém hřišti.

Akce začíná ve 14:00. Vstup na ni je zdarma. Střelci zaplatí startovní poplatek  150,- kč. Jsou dvě kategorie Dětská a dospělá. V dětské kategorii se startovní poplatek neplatí. Celkem bude odměněno 15 střelců. Hlavní cena v dětské kategorii je role v novém historickém filmu s Ondřejem Vetchým, který se bude natáčet na podzim tohoto roku na Olomoucku.


Přerušení dodávky pitné vody

 

Oslavy 135. výročí založení SDH Hnojice

Ukázkový text

Sportovně zábavné odpoledne pro děti i dospělé ve Střeni

Sportovně zábavné odpoledne pro děti i dospělé ve Střeni

Dovolená na úřadě

Upozorňujeme občany, že ve dnech 12. - 13.6.2017 je na Obecním úřadě Hnojice dovolená z důvodu čerpání řádné dovolené.

Domov seniorů Komárov

V nedaleké obci Komárov byl v loňském roce otevřen moderní Domov seniorů. Dle našich informací je v tomto moderním zařízení ještě několik volných míst, takže pokud by měl někdo z vás či vašich blízkých zájem, zveřejňuji zde krátké představení domova i s kontaktními informacemi. Více informací naleznete zde (klik).

Představení DS Komárov

Pozvánka na 4. ročník slavnosti MORAVSKÝ DEN

 4. ročník slavnosti MORAVSKÝ DEN

Dne 8.5.2017 bylo na katastru obce Hnojice nalezeno asi 6-7 měsíční černé štěně, které vypadá jako labrador retrívr. Štěně je pes, je zdravé, veselé a velmi hravé a mazlivé. Pokud víte o majiteli, kontaktujte starostu nebo pracovníky obce. Štěně bude veterinárně ošetřeno, očkováno a čipováno a umístěno do adopční péče


Položení květin k památníku obětí 2. světové války

Dne 6.5.2017 vzpomeneme 72. výročí osvobození naší obce a 8.5. celé naší vlasti od fašismu a připomeneme si konec 2. světové války.

Při této příležitosti položí představitelé obce spolu se zástupci místních občanských sdružení a spolků 8. května v 10,00 hodin kytici k pomníku obětem 2. světové války. Poté budou položeny kytice k pomníčku padlých tankistů u silnice do Lužic a na hřbitově.

Vzpomeňte s námi památky těch, kdo za naši svobodu položili své životy.

Zveme vás na výstavu do Štěpánova

RozkulačenoUkázkový text

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu